Mako Design
Adres: ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
Tel: 509 903 616
Tel: 
501 141 119
Tel: 509 903 617
Tel: 022 666 91 94
E-mail: mako@mako-design.pl

Breloki jako sposób na reklamę firmy

Strona główna » Aktualności / Blog » Uncategorized » Breloki jako sposób na reklamę firmy

Pierwotnym zastosowaniem breloków było spięcie oraz zwiększenie ciężaru i objętości pojedynczych kluczy. Taki manewr miał utrudniać ich zgubienie oraz ułatwiać ich identyfikację. Powierzchnia breloków stosunkowo szybko stała się nośnikiem rozmaitych treści, a prym w jej zagospodarowywaniu wiedzie branża reklamowa.

Skuteczny marketing to odpowiednio zaprojektowana krótko lub długoterminowa kampania, która zakłada wielotorowe działania na rzecz promowania danego produktu, marki czy firmy. Istotnym elementem większości działań reklamowych i promocyjnych są różnego rodzaju gadżety.

Breloki i breloczki do kluczy, obok efektownych, ale mało trwałych balonów oraz praktycznych długopisów i magnesów, stanowią jeden z najczęściej produkowanych gadżetów firmowych.

Dlaczego warto zainwestować w breloki reklamowe? Czym powinny charakteryzować się breloki firmowe?

Dlaczego breloki jako reklama firmy to dobry pomysł?

To proste! Breloki należą do najbardziej uniwersalnych i praktycznych gadżetów reklamowych. Ich niewielki rozmiar oraz możliwość przypięcia od razu do dowolnego klucza lub pęku kluczy sprawia, że najczęściej zostają z obdarowaną osobą na dłuższy czas. Nie lądują więc zapomniane na dnie torebki czy w szufladzie pełnej tego typu drobiazgów.

W zależności od pomysłu na brelok gadżet może zapewniać dowolną wartość dodaną, np. zawierać uniwersalny żeton (pasujący do wózków sklepowych i różnego rodzaju szafek) lub eksponować ważne dla noszącej go osoby treści (np. numery alarmowe czy kontakt do ubezpieczyciela).

Tego typu podejście do produkcji breloków firmowych gwarantuje, że produkt, marka czy firma, którą gadżet ma promować będzie kojarzona wyłącznie pozytywnie.

Ekonomiczny gadżet, który możesz w 100% spersonalizować

Ogromną zaletą breloków jest ich stosunkowo niski koszt produkcji oraz możliwość pełnej personalizacji gadżetu. Breloczki na zamówienie mogą być wykonane z dowolnych materiałów i wykończone w dowolny sposób.

Eleganckie breloczki do kluczy samochodowych lub innych to przede wszystkim breloki metalowe – solidne, masywne i maksymalnie trwałe. Metal może być wykończony emalią, a także złocony, srebrzony i patynowany.

Breloki reklamowe mogą mieć standardowy rozmiar i kształt (koła, prostokąta lub kwadratu) lub zostać wykonane w 100% zgodnie z indywidualnym pomysłem i specyfikacją. Daje Ci to możliwość zamówienia breloków firmowych w oryginalnym kształcie. To może być między innymi brelok w kształcie produktu, który chcesz wypromować albo brelok w kształcie firmowego logo, który idealnie sprawdzi się w budowaniu rozpoznawalności Twojej marki.

Na powierzchni breloków mogą pojawić się dowolne napisy. Najtrwalsze efekty daje grawerowanie materiałów i to breloki z grawerem uznawane są za najbardziej eleganckie i solidne. Grawer gwarantuje gadżetowi optymalną stabilność wizualną w zakresie eksponowania istotnych treści marketingowych, a o to przecież Ci chodzi!

Jak powinien wyglądać brelok reklamowy, aby spełniał swoją funkcję?

Każdy brelok reklamowy powinien być perfekcyjnie zaprojektowany oraz wykonany z najwyższej jakości materiałów i wykończony z dbałością o najdrobniejsze detale wzoru! To podstawa, by mógł pełnić swoją reklamową funkcję przez jak najdłuższy czas, bez uszczerbku na wizerunku produktu bądź marki.

Projektując brelok zadbaj o czytelność przekazu. Pamiętaj, że to niewielka powierzchnia, na której w sposób wyraźny i zrozumiały dla odbiorcy zmieścisz wyłącznie najistotniejsze komunikaty. Najczęściej firmowe breloki prezentują nazwę produktu, marki lub firmy. W przypadku większych breloków istnieje możliwość umieszczenia na nich dodatkowych treści.

Dlaczego warto zamówić breloczki firmowe w MAKO DESIGN? Podsumowanie

MAKO DESIGN jest wysoko wyspecjalizowaną firmą, która swoją działalność opiera właśnie na produkcji drobnych gadżetów firmowych, przede wszystkim breloków, monet okolicznościowych, medali, plakietek i pinsów.

Dysponujemy odpowiednio wyposażonym parkiem maszyn oraz wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają nam ekspresowo realizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia na breloki firmowe w różnych nakładach.