Mako Design
Adres: ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
Tel: 509 903 616
Tel: 
501 141 119
Tel: 509 903 617
Tel: 022 666 91 94
E-mail: mako@mako-design.pl

Mako design

Grawerowanie laserowe

Strona główna » Grawerowanie i znakowanie metali w Warszawie » Grawerowanie laserowe

W dzisiejszych czasach technologia laserowa stwarza możliwość precyzyjnego, trwałego i efektownego znakowania metali. Grawerowanie w metalu laserem to najbardziej zaawansowany sposób grawerowania. Wykonanie znakowania tą technologią sprawia, że zdobiony przedmiot odznacza się wysokimi walorami estetycznymi i staje się spersonalizowanym produktem, który może być świetnym upominkiem reklamowym dla firmy.

Profesjonalny grawer laserem – doskonała jakość i atrakcyjne ceny.

Doświadczenie w branży, a także nowoczesny park maszynowy sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających Klientów. Grawerujemy laserem stal nierdzewną i stal narzędziową. Na specjalne życzenie, możemy także wygrawerować niektóre powłoki galwaniczne.

Dzięki dużej skali działania, jesteśmy w stanie zapewnić przyjazne i konkurencyjne ceny przy jednoczesnym utrzymaniu bardzo wysokiej jakości i niezawodności oferowanych usług. Dbając o zadowolenie naszych Klientów zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz szybką realizację zamówienia. Mako Design w Warszawie – zapraszamy!

Precyzyjne grawerowanie laserowe stali nierdzewnej i narzędziowej

Wykorzystanie laserów do wykonywania grafik na powierzchniach metali ma znaczną przewagę nad stosowanymi dotychczas metodami mechanicznymi. Technika jest dużo bardziej uniwersalna, co oznacza, że może być wykorzystywana do zdobienia czy znakowania elementów wykonanych z różnych materiałów. Są to również powierzchnie o bardzo dużej twardości, odporne i trudne w obróbce.

W Mako Design wykonujemy między innymi grawerowanie laserowe stali nierdzewnej oraz stali narzędziowej, która wyróżnia się bardzo wysoką twardością. Laser umożliwia też znakowanie metali z bardzo wysoką precyzją, niezwykle trudną do osiągnięcia metodami mechanicznymi. W tym zakresie praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Za pomocą odpowiednich urządzeń wykonamy każdą grafikę, włącznie z bardzo drobnymi detalami – odwzorujemy w metalu skomplikowane logo, unikalny motyw czy naniesiemy napis dowolną czcionką. Na zamówienie stworzymy unikalne kompozycje 3D na przypinkach, tabliczkach, wizytówkach na biurka lub drzwi i innych przedmiotach.

Grawerowanie laserowe od ręki – Warszawa

Grawerowanie laserowe ma jeszcze jedną przewagę nad jego wariantem mechanicznym. Podczas wykonywania wzoru materiał nie ma kontaktu z narzędziem. Dzięki temu nie istnieje ryzyko, że uchwyty czy elementy skrawające pozostawią dodatkowe ślady na metalu. W efekcie, jeśli dostarczysz nam do wygrawerowania starannie wycięte i ukształtowane elementy, zwrócimy Ci je w nienagannym stanie.

Jeśli interesuje Cię grawerowanie laserowe w Warszawie, wybór usług Mako Design będzie najlepszym rozwiązaniem. Gwarantujemy nie tylko wysoką precyzję i staranność wykonania elementów. Dbamy też o terminy. Są one bardzo krótkie, a w przypadku małej liczby elementów czy pojedynczych detali, wykonujemy także grawerowanie laserowe od ręki.

Elementy metalowe zdobione czy znakowane tą techniką są bardzo estetyczne, trwałe, a wzory nie ulegają ścieraniu. Atutem są też ceny usług, atrakcyjne bez względu na to, czy zamawiasz tysiąc, czy dziesięć elementów. Pozwala na to niski koszt przygotowania produkcji wyrobów grawerowanych laserem.

Potrzebujesz wyceny lub masz pytanie dotyczące naszych usług ?